Kristiansund og Omegn Golfklubb

Logg inn - Golfbox

Logg inn på golfbox

Søk på siden

Surnadal Open lørdag 29 juni

Vi ønsker velkommen til «Surnadal Open» lørdag 29. juni !

Lørdag 29. juni arrangerer vi den tradisjonelle turneringen Surnadal Open.     Da håper vi på mange spillere på deltakerlista, både klubbens egne og ikke minst gjestespillere fra andre klubber.  Velkommen skal dere være til Surnadal Golfpark 

Det er 3 klasser for både kvinner og menn, der vi deler klassene etter handicap.   Over/under hcp 18,0, samt egne klasser for spillere med klubbhandicap.   Det spilles individuell stableford over 18 hull, med fullt handicap i alle klasser.    Startkontingent kr 200.  Stort premiebord.

Påmelding i Golfbox

Våre sponsorer

Surnadal Sparebank
Posten
NorEngros - Ødegaard Engros AS
Den Norske Bank
Engdahl Assuranse AS
NEAS
Vestbase Norseagroup
Grand, Kristiansund

 

Linker til andre golfklubber i området

Molde golfklubb, Rauma golfklubb, Surnadal golfklubb og Tingvoll.
Norsk senior golf