Kristiansund og Omegn Golfklubb

Logg inn - Golfbox

Logg inn på golfbox

Søk på siden

Komiteer

KOGK Komiteer 2021

 

 

 

 

 

 

Styre

Leder

Kjetil

Løbersli

92269199

kjetil.lobersli@posten.no

 

Nest leder

Sirpa

Skomsøy

92063320

siskom@online.no

 

Medl.ansvarlig

May Britt Berild

Rønes

90915430

mbbrones@online.no

 

Styrem.

Ansgar Johan Jurgensen

Løvold

90112045

ajjl@online.no

 

Styrem.

Bernhard

Hanson

99312314

hanson@online.no

 

Vara

Per Erik

Martorina

92824612

pererik@proffcom.no

 

Vara

Finn

Backer

40222111

finn@backer.com

Bane-komite

Utstyr

Torbjørn

Bruvold

48117553

torbjoern.bruvold@gmail.com

 

Leder

Ole

Kårvåg

40408772

ole@mrbb.no

 

 

Håkon

Nerdal

48436852

Hakon@nerdal.org

 

 

Leiv

Kvarsvik

90781466

randikvarsvik@hotmail.com

 

 

Bersvein

Skomsøy

91600068

siskom@online.no

 

 

Erik

Tollefsen

40412085

fredrik_tollefsen@hotmail.com

Hus-komitee

Leder

Anne Marie Botten

Aasgaard

99278050

am.aasgaard@nktv.no

 

 

Dag

Vesterås

91612329

dag.vesteraas@icloud.com

 

 

Ove Andreas

Aasgaard

4792685959

ove.aasgaard@nktv.no

 

 

Hildur Mollan

Vesterås

93696586

hildurmv1@me.com

 

Snekeri

Ole Johan

Rødahl

92063053

ole.johan.rodahl@nktv.no

 

EL.

Alf

Welde

92685983

alf.welde@nktv.no

Turnerings-komite

Leder

Karin Beate

Skomsøy

92218437

karintodal@hotmail.com

 

 

Seniorgruppen

 

 

 

Kurs og juniorkomite

 

Ansgar Johan Jurgensen

Løvold

90112045

ajjl@online.no

 

 

Andres

Rødsand

40727875

andreas.rodsand@proffcom.no

 

 

Alfred

Blomsø

90129021

ab@audal.no

Simulator-komite

 

Bjørnar

Kvåle

97740066

Kvaale.bjornar@gmail.com

 

 

Per Erik

Martorina

92824612

pererik@proffcom.no

Web

 

Per Erik

Martorina

92824612

pererik@proffcom.no

Seniorgruppe

 

Kari Lise

Kongshaug

93443593

kari-lise.kongshaug@hotmail.com

 

 

Eiliv

Solheim

41331577

eiliv.solheim@mimer.no

HC komite

 

Finn

Bøifot

93252884

fi-boeif@online.no

 

 

Knut Hans

Sæterøy

95191428

knut.sateroy@gmail.com

Revisor

 

Knut

Garshol

95202630

garshol.knut@gmail.com

 

Våre sponsorer

West elektro
Fosna stein
Møre drift
SpareBank Normøre
Engdahl Assuranse AS
NEAS
Grand, Kristiansund

Kjøp av golfutstyr.

www.Golfshopen.no
plukk ønsket utstyr.

Send bestillingslisten til
KogkShop@kristiansund-golfklubb.no

 

Linker til andre golfklubber i området

Molde golfklubb, Rauma golfklubb, Surnadal golfklubb og Tingvoll.
Norsk senior golf