Kristiansund og Omegn Golfklubb

Logg inn - Golfbox

Logg inn på golfbox

Søk på siden

Komiteer

2019

Styre

       
Styreleder Vidar Johnsen 98282664 sorgen.fri@hotmail.com
Nestleder Oddny Marie Johnsen Mokkelbost 93012040 oddnymor@gmail.com
  Hildur Mollan Vesterås 93696586 hildurmv1@me.com
  May Britt Berild Rønes 90915430 mbbrones@online.no
  Ottar Olsen 47365241 ramolsen@neasonline.no
Varam. Hans Jarle Larsen 92616006 hans.j.larsen@nktv.no
  Rolf Tranø 41531470 rolf.trano@hotmail.com
         
Bane Eiliv Solheim 41331577 eiliv.solheim@mimer.no
  Hans Jarle Larsen 92616006 hans.j.larsen@nktv.no
  Kjell Moss 45205134 kmoss@neasonline.no
         
Hus Kjetil Løbersli 92269199 kjetil.lobersli@posten.no
  Lorentz Andreas Lossius 90874405 karin.lossius@online.no
  Karin Beate Skomsøy 92218437 karintodal@hotmail.com
         
Marked Kåre Bjarne Fure 91300555 kbfure@online.no
  Rune Aas 90559047 rune.aas@outlook.com
  Johan Glas 92295262 jjpglas@online.no
         
Simulator Bjørnar Kvåle 97740066 Kvaale.bjornar@gmail.com
  Andreas L. Lossius 48101788 a.lossius@online.no
  Per Erik Martorina 92824612 pererik@proffcom.no
         
         
Kurs Andreas L. Lossius 48101788 a.lossius@online.no
  Per Erik Martorina 92824612 pererik@proffcom.no
  Alfred Blomsø 90129021 ab@audal.no
         
Turnering Rolf Tranø 41531470 rolf.trano@hotmail.com
  Ole Johan Rødahl 92063053 ole.johan.rodahl@nktv.no
  Kjell D Grødal 91570200 kjgroeda@online.no
         
HC Finn Bøifot 93252884 fi-boeif@online.no
  Knut Hans Sæterøy 95191428 knut.sateroy@gmail.com
         
Wb ansvarlig Per Erik Martorina 92824612 pererik@proffcom.no
         
Revisorer Knut Garshol 95202630 garshol.knut@gmail.com
  Ansgar Johan Jurgensen Løvold 90112045 ajjl@online.no

 

 

Våre sponsorer

Surnadal Sparebank
Posten
NorEngros - Ødegaard Engros AS
Den Norske Bank
Engdahl Assuranse AS
NEAS
Vestbase Norseagroup
Grand, Kristiansund

 

Linker til andre golfklubber i området

Molde golfklubb, Rauma golfklubb, Surnadal golfklubb og Tingvoll